KONTAKT


BIURO W BUŁGARII

8240 SŁONECZNY BRZEG
HOTEL BISSER, ofice nr 3
(centrum)


Tel: (+48) 22 207 21 32
       (+359) 876 50 59 10
       (+359) 876 50 59 12
       (+359) 877 30 44 37
E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:
BIURO W KIELCACH

Tel. (+48) 603 80 80 88
        (+359) 876 50 59 12


E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO W POZNANIU

60-754 POZNAŃ
Przemysłowa 64/3
(obok Poczty Polskiej, przy biurze podróży ZU)

Tel. (+48) 53 399 09 50
       (+48) 505 370 232

E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO NA UKRAINIE

79006 LWOW
ul. Patona 9


Tel. (+38) 050 430 18 19

E-mail:
office-ua@sharkproperty.eu

SKYPE:PRZEDSTAWICIELSTWO W ROSJI

Tel. +7 812 309 27 62(RU)
E-mail:
office-ru@sharkproperty.eu


NEWSLETTER
Zapisz się do naszego NEWSLETTERA aby otrzymać najświeższe informacje:Чому саме Болгарія?

Чому Болгарія?

Більшість території Болгарії займає гірська місцевість (біля 70%). На півночі знаходитьться Наддунайська низовина, а вздовж берегів ріки Маріса аж до берегу Чорного Моря пролягає Горнотрацька долина. Прибережжя Чорного Моря з піщаними пляжами має протяжність від північного кордону з Румунією аж до кордону з Туреччиною на півдні. В центральній частині країни є головний гірський масив – Стара Планіна. Гори  Rodopy, Pirin та Riła розташовані на півдні країни з найвищою горою  Musałą – 2925 м. (найвища точка Балканського Півострова). Найдовша ріка Болгарії – Дунай.

Болгарія – це великий недооцінений ринок нерухомості з величезним потенціалом росту. Туризм та будівництво – це дві рушійні сили Болгарської економіки. Цей край має найдешевше в Євросоюзі прожиття - дешева вода, електрика, утримання, а також доброзичливі ціни для туристів. Ринок туристичний розростається з року на рік. Будується сітка міжнародних  готелів типу  Melia, RIU чи Neckermann. Болгарія має великий туристичний потенціал, через тепле море, здоровий клімат та гірський рельєф. Літній сезон триває щонайменше 5 місяців – починається в березні та закінчується в кінці жовтня. Зимовий сезон на лижних курортах триває навіть 190 дні в році. Все це є доступним за кілька годин проведених в літаку з більшості країн Європи. Стандартом є приватні басейни, охорона, прибирання чи прання пропоноване в комплексах. Немає нічого дивного, що туристи перебуваючи там забезпечують дохід з оренди закупленої нерухомості на рівні принаймні 7% річних по відношенню до актуальної вартості апартаменту.

Вже протягом багатьох років Болгарія славиться політичною та економічною стабільністю. Це одна з небагатьох європейських країн, яка може похвалитись постійною та зростаючою економікою. Немає нічого дивного, що наступив наплив інвесторів на «нову» Європу. В квітні 2006 року британська "The Independent" написала, що «болгарське прибережжя зі своїм сонцем, дешевим пивом та прекрасними трамплінами незабаром може стати другим Costa del Sol (популярний туристичний регіон в Іспанії). В Болгарії тисячі громадян інших держав вже оглядають будинки виставлені на продаж.

Популярність інвестування в нерухомість на Болгарському прибережжі пов’язана з тим, що ціни на нерухомість в інших країнах перевищує 2000 євро за метр квадратний. Окрім того ціна відпустки, відпочинку, ціни в ресторанах, центрах розваги є там набагато вищі. Болгарія зараз є на тому місці де кілька років тому була Іспанія чи Португалія.

Придбання туристичної нерухомості – то найкраще капіталовкладення, бо ціни на знаменитих курортах розташованих вздовж прибережжя постійно ростуть в зв’язку з тим, що місце під забудову швидко зменшується. Чим ближче до моря, тим більший заробіток отримує власник у вигляді помісячної оплати за оренду чи з пізнішої перепродажі.
•    Ціни нерухомості в Болгарії наразі найвищі в Європі
•    Болгарія – член НАТО та Європейського Союзу, що забезпечує політичну та економічну безпеку
•    Постійний курс євро
•    Час  перельоту 2 години з України
•    220 км. в більшості піщаного пляжу
•    Середня температура від квітня до жовтня 25оС
•    Унікальне поєднання гір та моря, що запевняє можливість відпочинку як в літку так і зимою
Болгарія – це високі (найвищі на Балканах) гори, чисті піщані пляжі, прекрасні долини і ріки з чудовими краєвидами та також стародавні пам’ятки з дуже давніх часів. Відвідувачів цього краю захоплює багатовікова історія, приналежність до цього культурного православного кола.

В літку тут очікує тепле море з гарячим сонцем та безліч смачних і не дорогих овочів та фруктів, взимку – гірські курорти вимріяні любителями лиж, а на протязі року – дуже добре вино, міцна солодка кава і… сердечність мешканців цієї країни! Поза добре відомими місцями (Варна, Бургас, Золоті Піски, Пловдів) в Болгарії є ще багато архицікавих місць.

Болгарія переживає зараз «другу молодість» і з року в рік стає більш популярною. В приморських місцевостях постійно появляються нові розважальні центри, аквапарки, паби, бари і ресторани, з яких кожен має в собі щось особливе. Існуючі тут люксусові готелі пропонують своїм гостям широкий вибір розваг – фольклорні вечори, багаті анімаційні програми і концерти музичні на живо.
До зростання популярності Болгарії доклалися ся численні інвестиції в туризм, будівництво нових готелів та відновлення існуючих, через що готельна база найбільших курортів Болгарії нічим не відрізняється від стандарту готелів іспанської  Коста Брава чи французького Лазурного Берегу. Мальовничі широкі піщані пляжі, оточені густими лісами, прекрасні гірські курорти та висококласні готелі, це тільки невелика кількість пропозицій, які пропонує Болгарія. Прекрасна словенська культура, чудова кухня, гостинні та завжди усміхнені люди – це все ви знайдете подорожуючи Болгарією.

Літо – це також чудовий час для гірських подорожей безлюдними шляхами. В літку досить дешеві овочі та дешевий нічліг. Любителям гірського туризму жарка погода не створить проблем, так як, середня температура в липні в горах 18оС.
Подорожам по території цілої Болгарії особливо сприяє осінь, переважно досить погодна. Чудові осінні дні надають чудову можливість відвідати старовинні міста.

Зима – це досконала ціна для любителів зимових видів спорту, особливо лиж. Лижні курорти з року в рік спокушають багатьма пропозиціями. Бувають роки, коли в горах сніг лежить до середини травня, а чудові лижні траси гарантують чудові можливості для зимового відпочинку. Додамо також, що сильні морози в Болгарії належать до вийнятків. Середня температура взимку: від 2оС на півдні до -6оС на півночі країни.

Болгарія належить до поміркованого клімату, який характеризується холодними і вологими зимами та жаркою і сухою погодою в літку.

Бум на нерухомість в Болгарії лише набирає обертів. Зараз саме той момент, коли необхідно за інвестувати для отримання максимального прибутку. Нагадаємо, що нерухомість в Іспанії від часу вступу до Європейського Союзу виросла в ціні на 800%!!!
 

SHARK PROPERTY - © Wszelkie prawa zastrzezone - apartamenty bułgaria Projekt i realizacja www.squaredesign.com.pl