KONTAKT


BIURO W BUŁGARII

8240 SŁONECZNY BRZEG
HOTEL BISSER, ofice nr 3
(centrum)


Tel: (+48) 22 207 21 32
       (+359) 876 50 59 10
       (+359) 876 50 59 12
       (+359) 877 30 44 37
E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:
BIURO W KIELCACH

Tel. (+48) 603 80 80 88
        (+359) 876 50 59 12


E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO W POZNANIU

60-754 POZNAŃ
Przemysłowa 64/3
(obok Poczty Polskiej, przy biurze podróży ZU)

Tel. (+48) 53 399 09 50
       (+48) 505 370 232

E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO NA UKRAINIE

79006 LWOW
ul. Patona 9


Tel. (+38) 050 430 18 19

E-mail:
office-ua@sharkproperty.eu

SKYPE:PRZEDSTAWICIELSTWO W ROSJI

Tel. +7 812 309 27 62(RU)
E-mail:
office-ru@sharkproperty.eu


NEWSLETTER
Zapisz się do naszego NEWSLETTERA aby otrzymać najświeższe informacje:Організація екскурсій

Організація екскурсій

На кожній екскурсії гарантований екскурсовод

Кожна екскурсія відбувається принаймні раз в тиждень незалежно від кількості туристів. Дні та години виїзду подані орієнтовні та узгоджуються на початку сезону. Ціни теж орієнтовіні, можуть підлягти невеликим змінам.

Стамбул 2 дні
Автобусна екскурсія до давньої столиці Туреччини, міста з віковою історією. В програмі відвідування міста: Голуба Мечеть, Іподром, Палац Султанів «Top Kapi». Можливість скуштувати традиційну турецьку кухню, перегляд танцю живота та перегляд виступу фольклорних ансамблів, а також відвідування Великого Базару чи рейс кораблем по Босфорі. В ціні враховано також ночівлю в готелі *** розміщеним в самому історичному центрі Стамбулу, обід та сніданок. Якщо звернути  увагу на різницю в ціні поміж одно- та дводенною поїздкою то зрозуміло що дана поїздка розрахована на осіб більш вимогливих. Виїзд: понеділок (середа – резервний час), п’ятниця. Ціна 85 євро в день + 10 євро турецька віза

Стамбул 1 день
Варіант одноденної екскурсії до колишньої столиці Візантії – Константинополя. Відвідування: Голуба Мечеть, іподром, перші ворота палацу короля «Top Kapi». Там можна почути історію найбагатшого міста королівства. Обід входить у вартість. Виїзд у вівторок, п’ятницю. Ціна – 53 євро/день+ турецька віза 10 євро.
 

Sozopol, Ropotamo, Burgas - хіт сезону
Виїзд зранку. Приїзд до Созополя, одного з найстародавніших та найбільш принадніших містечок на болгарському побережжі. Созополь, місто збудоване греками і мілетами, як Аполонія в 610 р. до н. е. відвідування містечка, гарне старе місто. Побачимо розвалини грецьких, римських і візантійських будівель, а також охоронних мурів. Прекрасні созопольські будівлі (пам’ятки архітектури під егідою UNESCO), старовинні церквиці та каплички, вулички, викладені бруківкою а також порт- все це принаджує туристів з цілого світу. Заглянемо також до прекрасного крайознавчого парку а також, пропливемо моторним човном по річці Ропотамо (одній з найпрекрасніших річок Болгарії). Рейс по ній дає можливість перебування в лоні  природи та зустрічі з великою кількістю водного птаства. На звороті відвідування  Burgas чи Pomorie (в залежності від обраної опції). Виїзд понеділок (резерв вівторок), п’ятниця. Ціна 25-30 євро/особа.

Болгарський вечір – вино лиється рікою
Бути в Болгарії і не побувати на спеціально організованій зустрічі в болгарському селі, це так як бути в Римі і не відвідати Колізей. Ввечері після відпочинку на пляжі, туристи автобусом виїжджають до віддаленого на 30 км. від Сонячного Берегу села, розташованого на лагідних схилах Старої Полонини. По дорозі поза мальовничими краєвидами минаємо автентичні болгарські села, де мешкають по-сусідству болгари, турки та цигани. Вечір болгарський організований в ресторані, виконаному в народному стилі. Від моменту прибуття починається розважальна програма- прекрасна програма в фольклорному стилі в виконанні  багатоособового гурту народних артистів. Закінчує виступ артистів спільний з відвідувачами танець  "horo", в такт якого всі переходять до вогнища, де на розжареному вугіллі босоніж танцює "Nestinar". По закінченні цього феєричного видовища, розпочинаються танці туристів в так європейської та балканської музики в виконанні прекрасного оркестру. Під час цілого вечору, вино ллється потоками, бо можна його пити в необмеженій кількості. Відпочиваючі самостійно наливають його з бочок. До столу подаються страви болгарської кухні – чопський салат, а до нього є обов’язковим чарка болгарської ракії, горохова зупа з зеленню, картопля з ковбасками. До всього цього білий м’який хліб, змочений в травяних приправах. Виїзд субота, вівторок (резервно неділя).
Ціна 24 євро/особу (вино входить у вартість)

Plowdiw, Baczkowo - болгарський Рим і Ватикан
Plowdiw – місто, в старовину так як і Рим, розміщене на семи пагорбах. Це неповторне місто, теперішній вигляд якого створений не тільки людьми, але і природою. Відвідування відродженої старовини, з залишками середньовічних місцевих мурів стародавнього театру. Відвідаємо церкву і мечеть. Вільний час – в новій частині міста. Після обіду – приїзд да монастиря в Бачкові. Відвідини найбільш характерного в своїй будові православного монастиря в Болгарії. Повернення на побережжя в вечірньо-нічних годинах. Виїзд в четвер.
Ціна біля 35 євро/особу.
 

Weliko Tarnowo, Arbanasi – показ “Звук і Світло”
Kazanlyk, Szpika – історична столиця Болгарії, яка залишилась повноцінним красивим містечком. В програмі – відвідини старого міста. Це місто Carevec - давня столиця болгарських царів. Приїзд до ідеально захованого болгарського села -  Arbanasi. На закінчення дня -  незабутній показ “Звук і Світло” – показ цей –це мультимедійно представлена історія Болгарії і Балканів. Сценою і одночасно головним актором цілого показу є Carevec, акти вистави заранжовані з допомогою світла,  до цілої сценографії ідеально підібрана є також музика. Повернення пізно вночі. Виїзд в неділю.
Ціна біля 35 євро/особу.
 

Kazanlyk, Szpika, Etyra – долина троянд
Хто би припустив, що в відомій всім нам Болгарії, за віки відбувалося так багато. Старовинний і неповторний гробівець в Казантипі (походить з епохи догрецької, під егідою  UNESCO), дохристиянські кургани, багата діюча в Шпіці російська церква та жива етнологічна резервація в Етирі - це головні відпочинкові розваги. В програмі також є відвідування археологічного музею. Відвідування місця, відомого з виробництва неповторного трояндового масла. Околиці відвіку заселені були різними культурами і кожна з них залишила по собі слід. Виїзд неділя.
Ціна біля 35 євро/особу. 
 

Warna-Aladza-Balczik
Відвідування монастиря Aladża - висіченого в скелях, збудованого біля ХII ст., приїзд до місцевості  Bałczik – і відвідування ботанічного саду, з найбільшою колекцією кактусів в Європі, вільний час – в Варні - місцевості, яку називають морською столицею Болгарії. Ціна від 32 євро. Виїзд вівторок, четвер (резерв - п’ятниця).

Neseber i Słoneczny Brzeg – відвідування з гідом
Подорож до міста, зарахованого до пам’яток культури, одного з дев’яти об’єктів в Болгарії, які знаходяться під опікою UNESCO.  Neseber розташований на невеликому пів-острові. Створений 9000 років тому і названий, свого часу,  Mesembria. Увагу туристів привертають перед усім старі святині. До найстарішої з них відноситься Стара Метрополія в центрі міста, родом з VI ст.. на її руїнах часто відбуваються концерти.
Ціна біля 15 євро/особу.
 

Програма занурення
Програма занурення - підводні прогулянки, збирання мушлів, "полювання" на крабів, відвідування неглибоких ущелин – це тільки деякі з більшості пропозицій дайвінгу, призначених для початківців. Задоволення забезпечити може також дайвінг в приберегових печерах.
В околицях Созополю, на відносно невеликій глибині знайдете цікаві закам’янілі стовпи, які називаються кам'яним лазом. Для груп програма сходження під воду визначається індивідуально. Можливість оренди інвентаря і скористання приладом для наповнення аквалангів повітрям – на місці. Термін встановлюється індивідуально. Ціна від 199 євро.
 

Paralotnia - політ над болгарськими горами
Ціна від 50 євро

 

Jacht Piknik
Jacht Piknik - ранковий відпочинок на яхтах в околиці дикого пляжу. Відбуватиметься анімаційний перегляд на яхті. У вартість входить обід і освіжуючі напої а також, пиво. Щоденно. Ціна 45 євро.

 

Jeep Safarii
Jeep Safarii - цілоденний виїзд автомобілями в глубину болгарських гір, огляд печер, закритих водоспадів і невеличких сіл, пікнік біля симпатичного гірського озера. Щоденно. Ціна 45 євро.

SHARK PROPERTY - © Wszelkie prawa zastrzezone - apartamenty bułgaria Projekt i realizacja www.squaredesign.com.pl