KONTAKT


BIURO W BUŁGARII

8240 SŁONECZNY BRZEG
HOTEL BISSER, ofice nr 3
(centrum)


Tel: (+48) 22 207 21 32
       (+359) 876 50 59 10
       (+359) 876 50 59 12
       (+359) 877 30 44 37
E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:
BIURO W KIELCACH

Tel. (+48) 603 80 80 88
        (+359) 876 50 59 12


E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO W POZNANIU

60-754 POZNAŃ
Przemysłowa 64/3
(obok Poczty Polskiej, przy biurze podróży ZU)

Tel. (+48) 53 399 09 50
       (+48) 505 370 232

E-mail: biuro@terazbulgaria.eu

SKYPE:


BIURO NA UKRAINIE

79006 LWOW
ul. Patona 9


Tel. (+38) 050 430 18 19

E-mail:
office-ua@sharkproperty.eu

SKYPE:PRZEDSTAWICIELSTWO W ROSJI

Tel. +7 812 309 27 62(RU)
E-mail:
office-ru@sharkproperty.eu


NEWSLETTER
Zapisz się do naszego NEWSLETTERA aby otrzymać najświeższe informacje:Nad morzem
Nieruchomości nad morzem

VILLA FLORENCE
Miejscowość: Warna - Evksinograd
Położenie: nad morzem
Odległość od morza: 150 m.
Stan budowy: gotowy
Powierzchnia: 62 - 87 m.
Umeblowanie:
Cena za m2: 1150 - 1350 €
Cena całkowita: 76187 €


OPIS:

Villa Florence to zamknięty, 4-piętrowy kompleks położony w cichym i zielonym Evksinogradzie, 4 km na północ od centrum Warny oraz w niedużej odległości od byłej carskiej rezydencji „Evksinograd”. Villa położona jest w odległości około 150 metrów od brzegu morza, a teren ten jest porośnięty wyselekcjonowaną, wiekową roślinnością. Połączenie z centrum miasta oraz położonym na północ kurortami „Św. Konstantyn i Elena” i „Złotymi Piaskami” odbywa się po głównej trasie Warna – Złote Piaski.

 

Położona w zdominowanej roślinnością cichej i spokojnej okolicy Villa Florence jest idealnym miejscem do pełnowartościowego wypoczynku i stałego pobytu. Czyste morskie powietrze, przytulny ogród, basen, aranżacja roślinności w tradycji sztuki ogrodowej z początku XX wieku oraz piękne widoki oferują Państwu i całym rodzinom niezbędny komfort, aby przeżyć wakacje marzeń.

 

Miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu mogą wybrać się do urokliwych i tworzących niepowtarzalną atmosferę restauracji i knajpek w Warnie oraz skorzystać z możliwości odwiedzenia jachtów i portów rybackich, które znajdują się na wybrzeżu, w niedużej odległości od Villi Florence.

 

W zakresie wyglądu zewnętrznego Villa Florence urządzona została w stylu kontemporalnym, w realizacji którego używa się głównie naturalnych materiałów. We wnętrzu budynku znajduje się 25 oddzielnych, przestronnych apartamentów z optymalnym rozmieszczeniem pomieszczeń. W każdym z nich rozpościera się zapierający dech w piersi widok na wybrzeże czarnomorskie. Do wykończenia użyto materiałów pierwszej klasy, a kolory i wzory są zgodne z najnowszymi praktykami stosowanymi w branży budowlanej. Wszystkie apartamenty znajdujące się na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków.

Na trzecim i czwartym piętrze właściciele mają dostęp do dużych tarasów, skąd rozciągają się piękne widoki na Evksinograd i plażę. W budynku znajduje się parking, odkryty basen i plac zabaw, a wszystko to pod całodobową ochroną. W każdym apartamencie jest dostęp do telewizji kablowej, internetu i klimatyzacji.

 

Pałac „Evksinograd” znajduje się w północnej części Parku Nadmorskiego w Warnie. Został zbudowany w latach 1881-1885 dla księcia Aleksandra I Batenberga. Jednym z największych atutów Evksinogradu jest park. Zajmuje on 500 arów powierzchni, podczas gdy powierzchnia parku i rezydencji wynosi łącznie 800 arów. Naturalnym przedłużeniem pałacowego ogrodu do morza jest jezioro zwane „Lustro wody” – ze względu na ciekawe efekty optyczne wywołane przez pływające lilie. Obraz uzupełnia posąg Neptuna z aniołami.

 

 

Warna

 

Warna to miasto położone w północno-wschodniej części Bułgarii. Pod względem wielkości zajmuje 3 miejsce. Jest to duże centrum kulturalne z rozwiniętą turystyką morską oraz punkt wypadowy do wielu kurortów w północnej części wybrzeża czarnomorskiego. W obrębie miasta, w sąsiedztwie morza znajduje się rezydencja Evksinograd, która w miesiącach letnich jest miejscem urzędowania Rady Ministrów oraz prezydenta.

W Warnie ma miejsce wiele kulturalnych wydarzeń, m.in. międzynarodowy festiwal teatralny „Warneńskie lato”, międzynarodowy festiwal muzyczny „Warneńskie lato”, międzynarodowy konkurs baletowy, międzynarodowy festiwal jazzowy oraz wiele innych. W muzeum historycznym przechowywany jest najstarszy skarb na świecie.

Miasto jest położone nad Zatoką Warneńską i Jeziorem Warneńskim, a klimat sprzyja balneoterapii.Galeria zdjęć:
MAPA:


SHARK PROPERTY - © Wszelkie prawa zastrzezone - apartamenty bułgaria Projekt i realizacja www.squaredesign.com.pl